Fotowoltaika Wrocław

Fotowoltaika Wrocław dla domu, firmy i przestrzeni publicznej z odnawialnych źródeł energii

Ceny za prąd nieustanie idą w górę, podwyżki cen prądu to fakt, który jest powodem do zmartwień dla wielu Polaków. Jednym ze sposobów na uniknięcie podwyżek jest inwestycja w odnawialne źródła energii – czyli fotowoltaikę, która umożliwi Ci produkcję prądu w przydomowej elektrowni przyjaznej dla środowiska. Inwestycja w fotowoltaikę Wrocław zapewnia znaczną oszczędność i obniżenie rachunków za prąd nawet o kilkadziesiąt procent! Fotowoltaika to sposób na produkcję energii przez cały rok, która jest całkowicie darmowa. Włącz swój prąd, oszczędzaj i dbaj o środowisko.

Panele fotowoltaiczne Wrocław – to idealny moment, by zmagazynować zapasy energii na zimę

Lato to idealny moment, by zmagazynować zapasy energii na zimę i włączyć swój prąd.
Jeśli twoje rachunki przekraczają 150 zł m-c obniż je z nami niemal do zera
Skorzystaj z dofinansowań i ulgi termomodernizacyjnej. Oferujemy darmowy audyt i wycenę, realizacja nawet do 2 tygodni. Kalkulator fotowoltaiczny pomoże Ci wybrać skrojoną na miarę potrzeb instalację. Wpisz aktualną kwotę rachunków za prąd i dowiesz się, jaka moc będzie odpowiednia dla Twojej instalacji fotowoltaicznej. Kalkulator pozwoli Ci obliczyć oszczędności płynące z energii zasilanej przed słońce przez kilka lat użytkowania. Włącz swój prąd, oszczędzaj i dbaj o środowisko.

Nowa inwestycja w instalację fotowoltaiczną to najlepszy kierunek dla dolnośląskiego

Zamów wygodnie instalację poprzez umówienie się z doradcą energetycznym lub kup fotowoltaikę za pomocą paru kliknięć. Jeśli chcesz zamówić usługę bez wychodzenia z domu, zamów ją przez internet za pośrednictwem konfiguratora i pomocy naszego doradcy, który pomoże Ci załatwić wszelkie formalności. Załatwimy wszystko za Ciebie i doprowadzimy do podłączenia fotowoltaiki w Twoim domu. Nie będziesz musiał zajmować się wysyłaniem pism do zakładu energetycznego, a zamiast tego będziesz mógł cieszyć się ekologiczną energią prosto ze słońca.

Fotowoltaika Wrocław jest sposobem na korzystanie z odnawialnych źródeł energii i duże oszczędności, które poczujesz już od pierwszego miesiąca użytkowania. Stawiając na fotowoltaikę możesz skorzystać z ogólnopolskiego programu dopłat Mój prąd oraz ulgi termomodernizacyjnej. Dzięki którym otrzymasz zwrot nawet do 50% wartości instalacji fotowoltaicznej, a zaoszczędzone pieniądze będziesz mógł przeznaczyć na wakacje z rodziną.

W naszej ofercie znajdziesz panele fotowoltaiczne PREMIUM marki ZNSHINE SOLAR o różnych mocach. Wykonane są z wyselekcjonowanych materiałów i komponentów. Co je wyróżnia ?
Technologia Double Glass- to zagwarantowana ekstremalna odporność dzięki zastosowaniu podwójnej hartowanej szybie, dzięki której panele są również całkowicie niepalne, odporne na amoniak i mgłę solną.

Powłoka grafenowa- dzięki tej powłoce panele są samoczyszczące, woda rozlewa się po szkle i szybko spływa, nie pozostawiając zacieków.
Wysoka sprawność Gwarancja- moduły posiadają ubezpieczenie własnej gwarancji uzysków na 30 lat w największej firmie reasekuracyjnej świata Munich Re.

Umów się na darmowy profesjonalny audyt energetyczny z naszym doradcą.

Umów się na spotkanie
Zadzwoń po eksperta

Nasz doradca energetyczny pomoże Ci dobrać instalację i przedstawi bezpłatną wycenę.

Umów się na spotkanie
Porozmawiaj z nami teraz