Fotowoltaika Zielona Góra

Fotowoltaika Zielona Góra – prąd nie musi tyle kosztować, dowiedź się ile możesz zyskać!

Nie masz zielonego pojęcia o energii odnawialnej, prądzie i fotowoltaice , a podjęcie decyzji o założeniu własnej mikroinstalacji wydaje Ci się drogą pod górę ? Jeśli chcesz, by twój dom był bardziej przyjazny dla środowiska a rachunki niższe, z zespołem MIST będzie z górki. Wystarczy, że sprawdzisz ile płacisz za prąd i zadzwonisz do nas, a my rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości i przedstawimy rozwiązania specjalne dla Ciebie.

Jednym ze sposobów na uniknięcie podwyżek jest inwestycja w odnawialne źródła energii – czyli fotowoltaikę, która umożliwi Ci produkcję prądu w przydomowej elektrowni przyjaznej dla środowiska. Inwestycja w fotowoltaikę Zielona Góra zapewnia znaczną oszczędność i obniżenie rachunków za prąd nawet o kilkadziesiąt procent! Fotowoltaika to sposób na produkcję energii przez cały rok, która jest całkowicie darmowa. Włącz swój prąd, oszczędzaj i dbaj o środowisko.

Panele fotowoltaiczne Zielona Góra – inwestuj w przyszłość z własną instalacją fotowoltaiczną

Kalkulator fotowoltaiczny gwarantuje skrojoną na miarę Twoich potrzeb instalację. Wpisz aktualną kwotę rachunków za prąd i dowiesz się, jaka moc będzie odpowiednia dla Twojej instalacji fotowoltaicznej. Kalkulator pozwoli Ci obliczyć oszczędności płynące z energii zasilanej przed słońce przez kilka lat użytkowania. Włącz swój prąd, oszczędzaj i dbaj o środowisko.

Fotowoltaika lubuskie – jakość premium w cenie standard

Zamów wygodnie instalację za pomocą paru kliknięć z naszym doradcą ds. fotowoltaiki, a pomożemy Ci załatwić wszystkie formalności. Jeśli chcesz zamówić usługę bez wychodzenia z domu, kup ją przez internet za pośrednictwem naszego konfiguratora. Doradcy załatwią wszystko za Ciebie i doprowadzą do podłączenia fotowoltaiki w Twoim domu. Nie będziesz musiał zajmować się wysyłaniem pism do zakładu energetycznego, a zamiast tego będziesz mógł cieszyć się ekologiczną energią prosto ze słońca.

Fotowoltaika Zielona Góra korzystaj z odnawialnych źródeł energii i oszczędzaj od pierwszego miesiąca użytkowania. Stawiając na fotowoltaikę możesz skorzystać z ogólnopolskiego programu dopłat Mój prąd oraz ulgi termomodernizacyjnej. Dzięki którym otrzymasz zwrot nawet do 50% wartości instalacji fotowoltaicznej, a zaoszczędzone pieniądze będziesz mógł przeznaczyć na wakacje z rodziną.

W naszej ofercie znajdziesz panele fotowoltaiczne PREMIUM marki ZNSHINE SOLAR o różnych mocach. Wykonane są z wyselekcjonowanych materiałów i komponentów. Co je wyróżnia ?
Technologia Double Glass- to zagwarantowana ekstremalna odporność dzięki zastosowaniu podwójnej hartowanej szybie, dzięki której panele są również całkowicie niepalne, odporne na amoniak i mgłę solną.

Powłoka grafenowa- dzięki tej powłoce panele są samoczyszczące, woda rozlewa się po szkle i szybko spływa, nie pozostawiając zacieków.
Wysoka sprawność Gwarancja- moduły posiadają ubezpieczenie własnej gwarancji uzysków na 30 lat w największej firmie reasekuracyjnej świata Munich Re.

Umów się na darmowy profesjonalny audyt energetyczny

Umów się na spotkanie
Zadzwoń po eksperta

Nasz doradca energetyczny pomoże Ci dobrać instalację i przedstawi bezpłatną wycenę.

Umów się na spotkanie
Porozmawiaj z nami teraz