Pompy ciepła

Pompy ciepła Panasonic, nowe i mniejsze typu monoblok

Renomowana firma pomp ciepła Panasonic opracowała nowy typ Aquarea monoblok, który przeznaczony jest do domów jednorodzinnych oraz małych obiektów komercyjnych.

Modele o mocy od 5 do 9kW należą do wysokowydajnej rodziny urządzeń Aquarea Generation H i charakteryzują się wysokimi wskaźnikami efektywności energetycznej oraz kompaktowymi obudowami, które można szybko i łatwo zainstalować.

Gama jednostek monoblokowych została unowocześniona w celu zwiększenia efektywności energetycznej i obniżenia kosztów ogrzewania. Modele serii Aquarea High Performance Generation H oferują najwyższe w historii wskaźniki COP i EER. Na przykład model o mocy 5 kW ma COP 5,05 (temperatura wyjściowa 35°C) lub COP 3,5 i EER 3,38 (temperatura wyjściowa 55°C).

Nowy wysokosprawny sprzęt Aquarea generacji H składa się z trzech urządzeń: 5 kW, 7 kW i 9 kW. Jego mały rozmiar pozwala na szybszą instalację i większą elastyczność. Dodatkowo regulator temperatury może znajdować się w odległości do 50 metrów od urządzenia, co ułatwia sterowanie pracą, zwłaszcza w przypadku montażu w piwnicy.

Przyjazna dla użytkownika konstrukcja urządzenia ułatwia również serwis pompy Panasonic Aquarea. Wszystkie połączenia, takie jak zawory odpowietrzające, zawory bezpieczeństwa, filtry i płytki sterujące, znajdują się z przodu urządzenia, co zapewnia łatwy dostęp oraz skraca czas i koszty naprawy.

Jednostki monoblokowe generacji H można podłączyć do systemu sterowania Aquarea Smart Cloud za pomocą kabla Ethernet lub Wi-Fi. To narzędzie zapewnia użytkownikom i instalatorom różnorodne opcje sterowania.

Możesz zarządzać wszystkimi funkcjami związanymi z ogrzewaniem i ciepłą wodą, regulować temperaturę, monitorować zużycie energii i ustawiać tryb pracy w ciągu dnia z komputera, smartfona lub tabletu z dowolnego miejsca na świecie. Aquarea Smart Cloud zapewnia również powiadomienia o awariach, ostrzega o potencjalnych awariach i umożliwia profesjonalistom zdalną naprawę sprzętu.

Włącz swój prąd, oszczędzaj i dbaj  o środowisko.

Zadzwoń po eksperta

Nasz doradca energetyczny pomoże Ci dobrać instalację i przedstawi bezpłatną wycenę.

Umów się na spotkanie
Porozmawiaj z nami teraz